HORWIN CR6 PRO

MOTOCYKL ELEKTRYCZNY HORWIN CR6 PRO - STWORZONY, BY ZACHWYCAĆ

Horwin CR6 PRO to motocykl elektryczny na miarę naszych czasów – szybki, piękny, ekscytujący i dostępny w EVPoland. Neoklasyczny styl doskonale wpisuje się w miejski krajobraz, sprawiając, że nie da się pojechać do pracy, kawiarni lub restauracji w lepszym stylu, niż na Horwinie CR6 PRO :). Nie tylko jego wygląd, ale również osiągi i zasięg sprawiają, że Horwin CR6 PRO przełamuje schematy i przeciera szlaki dla innych motocykli elektrycznych. Już od pierwszych minut za kierownicą jasne jest, że jest to pojazd na miarę swoich czasów, oferujący nie tylko wspaniały wygląd ale także niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

Jakie korzyści daje Ci motocykl elektryczny Horwin?

Pojemne, szybko ładujące się akumulatory, mocny silnik, pozwalający na dynamiczną jazdę, wygodne siedzenie i pozycja za kierownicą, dzięki którym nie chce się kończyć jazdy – Horwin CR6 PRO to więcej niż motocykl elektryczny – to uosobienie komfortu i pozytywnych doznań z jazdy. Ten wyjątkowy motocykl elektryczny zostawia konwencjonalną konkurencję daleko w tyle jeśli chodzi o wygodę użytkowania i dynamikę jazdy po mieście. Dzięki zastosowaniu klasycznej, manualnej skrzyni biegów doświadczysz pełni kontroli i wrażeń z jazdy jednocześnie korzystając z dobrodziejstw ekologicznego, bezemisyjnego elektrycznego motocykla najnowszej generacji.

AKUMULATORY

Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO – idealny na miasto. Idealny poza miastem. Nowoczesny motocykl musi być wygodny, niezawodny i dostarczać poczucia wolności. Zasięg Horwina CR6 PRO, pozwalający na przejechanie nawet 120 kilometrów na jednym ładowaniu, sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko w trakcie jazdy po mieście, ale doskonale nada się również na wypady poza nie.

Jaki zasięg ma motocykl elektryczny Horwin?

Dodatkowo akumulatory w które został wyposażony ten motocykl elektryczny pozwalają na bardzo szybkie ładowanie – naładowanie motocykla „do pełna” zajmuje około 3 godzin, zaś już po 20 minutach dostępna moc pozwala na przejechanie do 30 kilometrów! Dodatkowo nowoczesne systemy BMS (Battery Management System) i FOC (Field Oriented Control) pozwalają na wydłużenie żywotności baterii i optymalne równoważenie mocy i zasięgu, żeby maksymalizować zasięg Horwina CR6 PRO na każdym ładowaniu.V

ŚWIATŁA I KOKPIT

Zobacz więcej dzięki światłom Horwina CR6 PRO Nowoczesne oświetlenie LED w które został wyposażony motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO pozwala nie tylko na rozświetlenie nawet największego mroku, ale także wspaniale poprawia widoczność motocykla na drodze, a co za tym idzie znacząco zwiększa bezpieczeństwo kierowcy. Dodatkowo motocykl został wyposażony w stylowy kokpit, który jest spójny z designem całego pojazdu dostarczając wszystkich informacji, jakich będziesz potrzebować w trakcie jazdy.

MOTOCYKL ELEKTRYCZNY HORWIN - SILNIK

Motocykl elektryczny Horwin CR6 PRO, o elektryzującej mocy, posiada mocny i dynamiczny silnik pozwalający na rozpędzenie się od 0 do 60 kilometrów na godzinę w 6 sekund i rozpędzający motocykl do prędkości 105 kilometrów na godzinę! Dzięki manualnej, pięciostopniowej skrzyni biegów jazda staje się niezwykle dynamiczna. Dzięki temu Horwin CR6 PRO dostarcza nie tylko niepowtarzalnych wrażeń z jazdy, ale również pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście. W CR6 PRO dostajesz masz do dyspozycji większą moc i prędkość maksymalną!