HORWIN CR6

MOTOCYKL HORWIN CR6 - WOLNOŚĆ W ELEGANCKIM WYDANIU

Motocykl Horwin CR6 to początek nowej ery elektromobilności – bezkompromisowej i stylowej. Design motocykla czerpie z kanonów klasycznej stylistyki motocykli typu naked, łącząc swój neoklasyczny wygląd z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Z tej pozornie wybuchowej mieszanki powstała harmonijna całość, pozwalająca na czerpanie maksymalnej przyjemności z jazdy, oferująca poczucie wolności kojarzone z motocyklami konwencjonalnymi, i jednocześnie pozostająca eko dzięki napędowi elektrycznemu najnowszej generacji. Osiągi i zasięg Horwina CR6 zachecają nie tylko do sprawnego i dynamicznego poruszania się w korkach, ale również do wycieczek poza miasto. 120 kilometrów zasięgu i 92 kilometry na godzinę prędkości maksymalnej sprawiają, że ten motocykl elektryczny sprawdzi się zarówno w trakcie dojazdów do pracy, wyskoków na miasto jak i do jazdy rekreacyjnej. Dzięki zaawansowanym technologiczne akumulatorom, Horwin CR6 szybko się ładuje, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o brak energii. Poznaj bezkompromisowy motocykl elektryczny, który wyróżnia się z tłumu.

MOTOCYKL HORWIN CR6 - OSIĄGI

Bezkompromisowy motocykl elektryczny Horwin CR6 wytycza szlak otwierając nową erę motocykli elektrycznych – pokazując, że ekologiczne zasilanie i najnowsze technologie idealnie pasują do wyróżniającego się designu i świetnych osiągów. Silnik dostarczający 6.2 kW mocy zapewnia świetne wrażenia z jazdy, jednocześnie pozwalając na optymalne zarządzanie zużyciem energii, które przekłada się na zasięg motocykla wynoszący 120 kilometrów. 92 kilometry na godzinę prękości maksymalnej i szybkie przyśpieszenie od 0 do 60 sprawiają, że motocykl elektryczny Horwin CR6 to pojazd idealnie pasujący do tempa życia w mieście.

ZASILANIE

Zajedź jeszcze dalej z Horwinem CR6 Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii podczas projektowania akumulatorów, Horwin CR6 wyróżnia się dużym zasięgiem, pozwalającym nie na oddanie się nieskrępowanej przyjemności z jazdy. 120 kilometrów zasięgu pozwala nie tylko na sprawne poruszanie się po mieście, ale też zachęca do wycieczek. Jedno jest pewne – gdziekolwiek udasz się na motocyklu elektrycznym Horwin CR6, masz pewność, że będzie to podróż pełna stylu i niepowtarzalnych wrażeń z jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO

Motocykl Horwin CR6 – pojazd elektryczny, na którym dasz się zauważyć! Pełne oświetlenie LED wykorzytane w motocyklu elektrcznym Horwin CR6 nie tylko wspaniale wygląda, ale pozwala również na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa. Lampy zastosowane w tym jednośladzie pozwoliły na uzyskanie nawet pięciokrotnie wyższej jasności niż konwencjonalne halogeny sprawiając, że CR6 dosłownie rozświetli każdy mrok. Dodatkowo nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażera czuwa system hamowania CBS, który pozwala na skuteczne skrócenie drogi hamowania.