DOJEŻDŻAJĄCA GWIAZDA

Nowy MQi GT EVO jest najlepszy w swojej klasie – kropka. Wyposażony w dużą, solidną ramę, ale przy stosunkowo niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie 128 kg, silnik o mocy 5000 W rozpędza EVO do prędkości 100 km/h, bez trudu konkurując z każdym motorowerem o pojemności 125 cm3 dostępnym na rynku, zarówno benzynowym, jak i elektrycznym. Dostosowywana deska rozdzielcza LED, 3 łatwe do przełączania tryby jazdy i doskonałe oświetlenie zapewniają, że możesz z łatwością pokonać każdą trasę.

KONFIGUROWALNY PULPIT NAWIGACYJNY, KTÓRY JEST PRZYJAZNY DLA OKA

Inteligentna deska rozdzielcza LED wyświetla wszystko, co musisz wiedzieć na pierwszy rzut oka – stan baterii, tryb jazdy, połączenie prędkości i wiele więcej. Wyraź swój styl i przełączaj między trzema unikalnymi tarczami wyświetlacza.

OŚWIETLENIE IKONICZNE

Nasze kultowe światło halo trzeciej generacji oferuje szersze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne oświetlenie. Wyposażone w światła do jazdy dziennej i funkcje oświetlenia 360°, zobacz lub bądź widoczny zarówno w dzień, jak i w nocy.

ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH DOJAZDACH DO PRACY

Zmierz się z każdą drogą dzięki 14-calowym kołom, które zapewniają lepszą przyczepność i prowadzenie. Zwiększony prześwit sprawia, że MQi GT EVO z łatwością poradzi sobie w różnych warunkach drogowych, a solidna, wytrzymała stalowa rama gwarantuje pewność i spokój ducha.

INTELIGENTNE HAMOWANIE, KTÓRE ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO I DŁUŻSZĄ JAZDĘ

Nasz elektroniczny układ hamulcowy (EBS) zapewnia moc regeneracyjną, która w inteligentny sposób oddaje energię do układu podczas hamowania. Standardowe przednie i tylne hamulce tarczowe zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa jazdy, umożliwiając zatrzymanie się w odpowiednim momencie i miejscu.

PRZEJAŻDŻKA DLA DWOJGA

MQi GT został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort jazdy zarówno kierowcy jak i pasażerowi.MQi GT posiada siedzenie, które jest o 30% dłuższe niż w naszej serii NQi, wbudowane podnóżki oraz opcjonalne przedłużone oparcie dla pasażera. Ładowność 275 kg sprawia, że transport jest również idealny dzięki opcjonalnemu bagażnikowi.

INTELIGENTNA ŁĄCZNOŚĆ DLA INTELIGENTNEJ OSOBY

Wolne ręce – bezkluczykowy dostęp przez Bluetooth oznacza, że możesz po prostu wskoczyć i jechać, bez konieczności grzebania w kieszeniach czy torbie w poszukiwaniu kluczy.

APLIKACJA NIU

Aplikacja NIU posiada pełny zestaw informacji w zasięgu ręki. Wystarczy kilka stuknięć, aby wykonać szybkie sprawdzenie stanu lub szybko zlokalizować swój e-moped w czasie rzeczywistym. Pobierz aplikację i skorzystaj z wersji demo, aby dowiedzieć się więcej.