NAJWYŻSZA PEWNOŚĆ JAZDY DLA MIEJSKIEGO DOJEŻDŻAJĄCEGO DO PRACY

Dzięki solidnej i większej ramie, MQi GT daje najwyższą pewność jazdy na drodze. Potężna bateria litowa 4. generacji Niu Energy i silnik BOSCH sprawiają, że MQi GT to siła, z którą trzeba się liczyć. Co więcej, prędkość maksymalna 70 km/h i zasięg 70-80 km zapewnia moc, której potrzebujesz, aby przejąć kontrolę nad swoim dojazdem do pracy.

DESKA ROZDZIELCZA, KTÓRA JEST PRZYJAZNA DLA OKA

Inteligentna deska rozdzielcza LED wyświetla wszystko, co trzeba wiedzieć na pierwszy rzut oka – stan baterii, tryb jazdy, łączność z prędkością i wiele więcej.

OŚWIETLENIE IKONICZNE

Nasze kultowe światło halo trzeciej generacji oferuje szersze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne oświetlenie. Wyposażone w światła do jazdy dziennej i funkcje oświetlenia 360 pozwala widzieć lub być widzianym zarówno w dzień, jak i w nocy.

ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH DOJAZDACH DO PRACY

Wyrusz na każdą drogę dzięki 14-calowym kołom, które zapewniają lepszą przyczepność i prowadzenie. Zwiększony prześwit sprawia, że MQi GT bez problemu poradzi sobie w różnych warunkach drogowych, a opcjonalne stalowe zderzaki chronią i wydłużają żywotność skutera, dając Ci pewność i spokój ducha.

INTELIGENTNE HAMOWANIE, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO I DŁUŻSZĄ JAZDĘ

Nasz elektroniczny układ hamulcowy (EBS) zapewnia regenerację, która w inteligentny sposób oddaje energię do układu podczas hamowania. Nasze standardowe przednie i tylne hamulce tarczowe zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa jazdy.

PRZEJAŻDŻKA DLA DWOJGA

MQi GT został zaprojektowany z myślą o komfortowej jeździe zarówno dla jeźdźca jak i pasażera. MQi GT ma siedzenie dłuższe o 30% od serii NQi, wbudowane podnóżki i opcjonalnie przedłużone oparcie dla pasażera.

APLIKACJA NIU

Aplikacja Niu App posiada pełny pakiet spostrzeżeń w dłoni. Za pomocą kilku stuknięć możesz wykonać szybkie sprawdzenie stanu lub szybko zlokalizować swój skuter w czasie rzeczywistym. Pobierz aplikację i skorzystaj z wersji demo, aby dowiedzieć się więcej.