SKUTER DLA TWOJEGO STYLU

Dzięki pięciu kolorom, MQi+ Sport daje Ci swobodę wyboru skutera dla Twojego stylu. Nasz MQi+ Sport wykorzystuje światowej klasy design serii MQi i unowocześnił go dla dwóch jeźdźców. Inteligentna deska rozdzielcza LCD i łatwe w użyciu elementy sterujące sprawiają, że MQi+ Sport jest idealny do codziennych dojazdów do pracy w mieście.

ZINTEGROWANA INTELIGENTNA DESKA ROZDZIELCZA

Nasza uniwersalna deska rozdzielcza zapewnia informacje w czasie rzeczywistym o stanie zdrowia skutera.

WIĘCEJ ZABAWY. WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA. WIĘCEJ WOLNOŚCI.

Wymienny akumulator pozwala na ładowanie MQi+ Sport w każdej chwili, gdy masz dostęp do gniazdka elektrycznego.

ZWIĘKSZONY ZASIĘG. PRZENOŚNY. MOCNY.

Nasz kompaktowy akumulator MQi+ Sport wykorzystuje technologię ogniw litowo-jonowych 18650.

SKUTER, NA KTÓRY MOŻESZ LICZYĆ

Sterownik wektorowy FOC i silnik BOSCH zapewniają błyskawiczne przyspieszenie. Przednie i tylne hamulce tarczowe zapewniają bezpieczeństwo jazdy podczas całej podróży.

MOTOR BOSCH

Nasz silnik o mocy 1200W umożliwia naturalne i płynne przyspieszenie od 0 do 45km/h.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

MQi+ Sport wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do zbierania i analizowania ponad 200 różnych danych diagnostycznych pojazdu w każdej minucie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wszystkie informacje dotyczące Twojego skutera są dostępne za jednym dotknięciem w aplikacji NIU.

INTELIGENCJA

Inteligentny sterownik centralny ECU został teraz zaktualizowany do wersji 3.0. Jako mózg skutera, współpracuje z czujnikami rozmieszczonymi w całym pojeździe. Monitoruje 200 sztuk danych na minutę, zbierając i analizując informacje o pojeździe. Unikalna funkcja bezprzewodowej aktualizacji OTA sprawia, że aktualizacje funkcji i rozszerzenia są łatwe bez konieczności wymiany sprzętu.

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST NASZYM PRIORYTETEM

MQi+ Sport wykorzystuje system oświetlenia 360° dla Twojego bezpieczeństwa. Nasze światło do jazdy dziennej, reflektor LED, półkoliste światło tylne o kącie 270° i autowskaźniki zapewniają Ci maksymalną widoczność podczas jazdy skuterem.

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ

Nasze oparte na krzemie diody LED równoważą niskie zużycie energii z mocnym oświetleniem. Po włączeniu pojazdu ikoniczny reflektor automatycznie reaguje, zwiększając widoczność na drodze.

JUŻ NIGDY NIE ZGUBISZ SWOJEGO SKUTERA

Po zainstalowaniu aplikacji NIU możesz w każdej chwili sprawdzić status swojego pojazdu. Dzięki wbudowanemu GPS-owi możesz w każdej chwili znaleźć swój skuter.