Idealny do codziennych dojazdów do pracy

Niezależnie od tego, czy zmierzasz do pracy, wybierasz się na wycieczkę do centrum miasta, czy też chcesz coś przekąsić, NQi Sport zabierze Cię tam, gdzie chcesz. Co więcej, bateria jest wymienna, więc możesz ją naładować w domu, biurze, a nawet w lokalnej kawiarni.

Cloud ECU

Jako mózg NQi Sport, Cloud ECU dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o pojeździe bezpośrednio do aplikacji NIU. Dodatkowo, technologia aktualizacji Over-the-Air (OTA) pozwala na bezprzewodowe uaktualnienie oprogramowania skutera w celu poprawy wydajności jazdy.

Bezstresowe ładowanie - wymienny akumulator

Zestaw akumulatorów NIU Energy można wyjąć w kilka sekund, a domowe biuro szybko stanie się punktem ładowania dzięki naszemu przenośnemu adapterowi do ładowania.

Aplikacja NIU Smart

Alerty antykradzieżowe, śledzenie lokalizacji skutera w czasie rzeczywistym, stan zasięgu baterii, dotychczasowe trasy, dane dotyczące jazdy i wiele więcej – wszystko, co musisz wiedzieć o swoim pojeździe, znajdziesz w inteligentnej aplikacji NIU.

Moc na żądanie

Silnik BOSCH o mocy 1800W zapewnia błyskawiczne przyspieszenie, które doskonale sprawdza się podczas miejskich dojazdów do pracy.

Rewolucja w dziedzinie inteligentnych baterii litowo-jonowych

Wyposażony w akumulator NIU Energy ™ AI czwartej generacji, nasz wiodący w branży układ napędowy połączony z chmurą wykorzystuje miliardy kilometrów danych o jeździe, aby zoptymalizować wrażenia z jazdy.

Płynne przyspieszenie

Precyzyjnie dostrojony sterownik silnika zapewnia bezwysiłkowe przyspieszenie przy każdym naciśnięciu pedału gazu.

SKONSTRUOWANE Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

Od kultowego światła halo po jednoczęściowe światło tylne – pełny system oświetlenia LED zapewnia szerszy, bezpieczniejszy i bardziej wydajny zakres oświetlenia. Oświetlenie 360° zapewnia bezpieczeństwo w nocy.