SURRON STORM BEE

MOTOCYKL ELEKTRYCZNY SURRON STORM BEE

Motocykl elektryczny inny niż wszystkie! Patrząc z boku na Surrona Storm Bee trudno jest w pierwszej chwili spostrzec, że jest to pojazd elektryczny. Zarówno jego design, jak i wymiary przywodzą na myśl klasyczne motocykle enduro i crossowe. Jednak już od pierwszych metrów jazdy można poczuć, że to zupełnie nowy wymiar jazdy terenowej. Surron Storm Bee to nieograniczone emocje i możliwości w najlepszym wydaniu. Pomimo dużych rozmiarów, cross elektryczny utrzymuje niewielką masę własną ok. 100 kilogramów. Pierwsze przekręcenie manetki to niezapomniane doświadczenie – dostępny momentalnie moment obrotowy sprawia, że już po niecałych dwóch sekundach jedziesz 50 kilometrów na godzinę. Zarówno w terenie, jak i na asfalcie, zarówno w podczas robienia trików, jak i w trakcie normalnej jazdy – Storm Bee dostarcza mocnych emocji i niepowtarzalnej radości z jazdy!

WYZWÓL PEŁNY POTENCJAŁ ELEKTRYCZNEGO CROSSA

Surron Storm Bee został stworzony po to, żeby razem z nim przeżywać więcej i dojeżdżać dalej – niezależnie od warunków czy rodzaju nawierzchni. Motocykl jest wprawiany w ruch przez silnik elektryczny generujący 22.5 kW mocy. Dzięki niemu, cross elektryczny może pochwalić się prędkością maksymalną 110 kilometrów na godzinę, natomiast już po dwóch sekundach od startu pozwala on na jazdę z niemal połową tej prędkości.

Osiągi Storm Bee pozwalają zarówno na pokonywanie kilometrów asfaltu, jak i na szaleństwo w terenie. Off-roadowy rodowód Surrona sprawia, że ten największy cross elektryczny z rodziny doskonale radzi sobie z przeszkodzami, doświadczając niezapomnianych przeżyć. Dla jeszcze lepszej kontroli nad pojazdem, motocykl elektryczny został wyposażony w różne tryby jazdy, pozwalające na dostosowanie mapy silnika do warunków.

SURRON STORM BEE - SZYBKI I BEZPIECZNY MOTOCYKL ELEKTRYCZNY

Surron Storm Bee to bezwzględny pożeracz kilometrów, który zarówno na asfalcie, jak i w terenie gwarantuje pełnię wrażeń. Dlatego został wyposażony w hamulce z systemami kontroli trakcji i ABS, które w naprawdę trudnych warunkach i przy awaryjnych hamowaniach pomogą bezpiecznie zatrzymać tego potężnego, elektrycznego crossa. Żeby zagwarantować nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również bezpieczeństwo kierowcy, konstrukcja Storm Bee została wykonana z kutego stopu aluminium, która zapewnia jej niezwykłą trwałość połączoną z dużą elastycznością. Jednocześnie cała konstrukcja jest lekka, wytrzymała i posiada świetną stabilność, która w połączeniu z regulowanymi, pneumatycznymi amortyzatorami sprawia, że ten emocjonujący motocykl elektryczny świetnie się prowadzi w każdych warunkach.

MOTOCYKL ELEKTRYCZNY CROSS DOPASOWANY DO CIEBIE

Surron Storm Bee porywa już od pierwszej jazdy. Żeby zagwaratnować jeszcze lepsze przeżycia, motocykl elektryczny Storm Bee dostępny jest w trzech wersjach. Różnią się one między sobą stopniem przystosowania do jazdy terenowej. Dzięki temu możesz zdecydować, czy chcesz, żeby Twój Storm Bee posiadał homologacje i był przystosowany do poruszania się drogach publicznych, czy bliżej Ci jednak do elektrycznego crossa typowo pod jazdę w terenie! Niezależnie od wybranej wersji, Surron Storm Bee napewno sprawi, że szybciej zabije Ci serce.

Wspaniałe osiągi, świetne właściowości jezdne, a także ekologiczny, cichy i bezemisyjny silnik sprawiają, że ten cross elektryczny dostarcza niepowtarzalnych wrażeń z jazdy i jest idealnym kompanem w trakcie przygód w terenie!