Rozświetlaj mrok kształtem kłów

Symetryczny układ ostrych reflektorów w kształcie kłów nadaje
motocyklowi bardziej sportowy i nowoczesny wygląd.
System oświetlenia led zapewnia jaśniejsze i szersze oświetlenie.

Większy schowek

Powiększona przestrzeń do przechowywania sprawia, że podróż jest łatwiejsza i wygodniejsza.

Trójwymiarowa poduszka w wyścigowym stylu

Grubość pianki w środku poduszki wynosi 52mm, a jej długość to 575mm. Ulepszona poduszka siedziska, stworzona dla dwóch jeźdźców, pozwala cieszyć się każdą sekundą na drodze.

Obniżony środek ciężkości, lepsza kontrola

Niska pozycja baterii obniża środek ciężkości i poprawia zwrotność motocykla, dzięki czemu Twoje miejskie podróże będą łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Mocniejszy i wydajniejszy kontroler FOC 3.0 (Field Oriented Control)

Sterownik wektorowy FOC w wersji 3.0 współpracuje z opracowanym przez Super Soco inteligentnym systemem interaktywnym BMOS. Sprawność wejściowa została zwiększona o 16%. Zmodernizowano system zasilania, metoda sterowania wektorem momentu obrotowego oraz precyzyjny program do obliczania sterowania służą do optymalizacji wydajności elektrycznego układu napędowego.

Zwiększona pojemność baterii

Bateria ATL z ogniwami saszetkowymi o dużej pojemności 60V32AH. Pomyślnie przeszła wszystkie testy zgodnie z międzynarodową normą bezpieczeństwa UN38.3. Maksymalny zasięg z dwiema bateriami to aż 200km (test w warunkach laboratoryjnych przy prędkości 25km/h).

Dodatkowe boczne owiewki

Całkowicie nowy układ bocznych owiewek w stylu wyścigowym nadaje pojazdowi bardziej sportowy wygląd i lepszą stabilność podczas jazdy.

Silnik o dużej mocy

Silnik o mocy 2500W umieszczony w piaście oraz moment obrotowy 180N.m pozwalają swobodnie przemieszczać się ulicami miast.