Garelli Ciclone

ELEKTRYCZNY MOTOROWER GARELLI CICLONE​

Garelli Ciclone dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Wersja Metal to oddanie hołdu klasyce designu włoskich jednośladów. Rama ze szczotkowanego aluminium świetnie się prezentuje. Nic więc dziwnego nie ma w tym, że projektanci Garelli Ciclone postanowili zostawić ją doskonale widoczną. Dzięki temu Garelli Ciclone może poszczycić się wyjątykowym wyglądem, który łączy subtelność jego linii z surowością niepomalowanego metalu. Klasyczny wygląd i styl Garelli Ciclone Metal pozwala na podkreślenie esencji idei elektrycznego motoroweru. Świetnie prezentujący się ebike zachwyca również w trakcie jazdy.

OSIĄGI I AKUMULATORY​

Garelli Ciclone – dynamiczny, miejski, elektryczny motorower Garelli Ciclone został stworzony do życia na mieście i bycia w ciągłym ruchu. Elektryczny silnik Boscha, produkujący 2 kW mocy i 120 Nm sprawia, że motorower elektryczny jest niezwykle dynamiczny. Akumulator Samsung, który doskonale współgra z jednostką napędową pojazdu, pozwala na zasięg nawet 120 kilometrów zasięgu dzięki 48v i 2 kilowatogodzinom mocy. Niska masa Garelli Ciclone, wynosząca 66 kilogramów, sprawia, że pojazd prowadzi się niezwykle łatwo i intuicyjnie. Dodatkowo, akumulator posiada wagę zaledwie 13 kilogramów, i w zależności od używanej ładowarki napełnienie go zabiera od 3 do 8 godzin. Po skończonej jeździe można przenieść go w dowolne miejsce, podłączyć do prądu i zawsze mieć pewność, że Garelli Ciclone będzie gotowy na kolejną wyprawę!

MIEJSKI DUCH W ZGODZIE Z NATURĄ​

Garelli Ciclone – miejski duch w zgodzie z naturą Zastosowanie w stuprocentach elektrycznego silnika sprawia, że poruszanie się na Garelli Ciclone ma minimalny wpływ na środowisko. Elektryczny motorower jest nie tylko dynamiczny i stylowy, ale również ekologiczny, dzięki czemu jest idealnym pojazdem na codzień dla wszystkich, którym zależy na środowisku naturalnym. Miejski jednoślad, który nie produkuje spalin nie przyczynia się do powstania smogu, dzięki czemu wybierając Garelli Ciclone wybierasz czystsze powietrze. Brak hałasu, charakterystycznego dla pracy silników spalinowych sprawia, że jazda Garelli Ciclone nie jest męcząca – zarówno dla kierowcy, jak i jego otoczenia. Przekonaj się już dzisiaj, ile możesz zyskać wybierając ekologiczny, elektryczny motorower Garelli Ciclone!

WŁOSKI STYL​

Świetnie prezentujący się motorower ściąga na siebie uwagę. Niska masa i przemyślana konstrukcja sprawiają, że pojazd prowadzi się niezwykle pewnie, a jednocześnie zachowuje niepowtarzalną zwinność. Silnik elektryczny dostarcza niezbędnej dynamiki, która pozwala na szybkie przemieszczanie się w każdych warunkach.

Specyfikacje​

AkumulatorSamsung / LG
TypLI-ion, wyciągana
Napięcie/pojemność48v / 2 Kwh
Żywotność (w cyklach)800
Zasieg na jednym ładowaniuECO modeE: do 120 km (25 km/h)
TOUR mode: do 100 km (35 km/h)
SPORT mode: do 80 km (45 km/h)
Czas ładowania (ładowarka standardowa)6-8 godzin
Czas ładowania (szybka ładowarka)4-5 godzin
SilnikBosh
UmiejscowienieTylne koło
Typ silnikaElektryczny bezszczotkowy
Moc / moc maksymalna2 Kw
Moment obrotowy120 Nm
Maksymalna prędkość45 km/h
RamaZe stopu aluminium
WahaczStal
Widelec przedniHydrauliczny teleskopowy, up-side down
Amortyzator tylnyHydrauliczny monoshock, regulowany
Hamulec przedniTarczowy, hydrauliczny 220 mm
Hamulec tylnyTarczowy, hydrauliczny 220 mm
Koło przednie13"
Opona przednia130/60-13 53 J
Koło tylne13"
Opona tylna130/60-13 53J
Wymiary1669 mm
Szerokość750 mm
Wysokość siedziska820 mm
Rozstaw osi1145 mm
Waga bez akumulatora66 kg
Waga akumulatora13 kg
PrędkościomierzLCD + analogowy z CANBUS
DiagnostykaKody błędów wyświetlane na prędkościomierzu
Światła przednieLED E-mark 16000
PodpórkaStopka boczna
KoloryCzarny / czerwony / szary / metaliczny / zielony / biały
Liczba pasażerów2
Maksymalne obciążenie150 kg