TROMOX Mino

MINI BIKE ELEKTRYCZNY TROMOX MINO​

Minibike Elektryczny Tromox Mino to idealne rozwiązanie na miejski, tłoczny ruch. Niewielki, zwinny pojazd doskonale odnajduje się zarówno w godzinach szczytu, jak i w trakcie popołudniowych i wieczornych wypadów na spotkania ze znajomymi. Elektryczny minibikeotworzy przed Tobą nowy wymiar możliwości. Przekonaj się samemu, jak wiele możliwości kryje ten ekscytujący, elektryczny minibike! Duży zasięg, łatwość prowadzenia i świetne osiągi Tromoxa Mino porywają od pierwszej jazdy. Jego odważny design zwraca uwagę i sprawia, że nie da się obok niego przejść obojętnie. Elektryczny silnik Tromoxa sprawia, że każda przejażdżka dostarcza wspaniałych przeżyć, ale również upływa w ciszy i bez emisji spalin. Zerowa emisyjność sprawia, że jest to idealne rozwiązanie kwestii miejskiej mobilności dla wszystkich, którym zależy na ekologii. Elektryczny minibike, który został stworzony do sprawnego poruszania się w miejskim ruchu. Tromox Mino idealnie sprawdzi się w trakcie dojazdów do szkoły lub pracy, a w weekendy i wieczorami będzie idealnym kompanem wypadów na miasto. Doskonale się prezentujący Tromox Mino posiada dynamiczny silnik elektryczny, który sprawia, że jazda nim to czysta przyjemność. Dodatkowo, minibike doskonale się prowadzi, zapewniając maksimum zwinności i sprawności, które są tak bardzo potrzebne w ruchu miejskim. Pomimo niewielkich rozmiarów i całkowicie bezgłośnej pracy silnika, Tromox Mino nie ma problemów ze zwróceniem na siebie uwagi. Odważny, nowoczesny design sprawia, że eletryczny minibike zdecydowanie wyróżnia się z tłumu i ściąga spojrzenia, jednocześnie doskonale wpisując się w miejską tkankę i idealnie pasując do krajobrazu miasta. Zarówno w trakcie jazdy, jak i czekając na kolejną przejażdżkę, Tromox Mino będzie skutecznie wabił spojrzenia innych ludzi i sprawi, że nie pojawisz się nigdzie niezauważony.

OGROMNY ZASIĘG

Codzienne życie w dużym mieście dostarcza wielu wyzwań i Tromox Mino jest gotowy stawić im czoła razem z Tobą. Żeby Twój elektryczny mini bike był gotowy do jazdy zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz, został wyposażony w potężny akumulator, który pozwala mu na uzyskanie nawet 118 kilometrów zasięgu. To wszystko przy utrzymaniu niskiej masy własnej pojazdu na poziomie 68 kilogramów i masy akumulatora na poziomie 8 kilogramów. Dzięki temu, że akumulator jest niezwykle lekki, możesz swobodnie go przenosić do ładowania sprawiając, że Tromox Mino będzie zawsze gotowy do jazdy! Inżynieży Tromox poświęcili dużo uwagi zabezpieczeniu akumulatora. Dlatego cechuje się on dużą odpornością dzięki zastosowaniu aluminiowej, ochronnej obudowy. Wytrzymałość akumulatora potwierdzają certyfikaty IP65 i UN38.3. Poza tym, akumulatorem steruje BMS – system zarządzania akumulatorem, który troszczy się o to, żeby akumulator nie ulegał przeładowaniu, nadmiernemu rozładowaniu, zwarciom i wielu innym, potencjalnie szkodliwym dla niego sytuacjom. Dzięki temu udało się osiągnąć niezwykła żywotność akumulatora Tromoxa Mino, dzięki której elektryczny Minibike nawet po 600 cyklach ładowania cieszy się ponad 80% pojemnością akumulatorów.

PĘDŹ PRZEZ MIASTO

Elektryczny mini bike, który został stworzony do sprawnego poruszania się w miejskim ruchu. Tromox Mino idealnie sprawdzi się w trakcie dojazdów do szkoły lub pracy, a w weekendy i wieczorami będzie idealnym kompanem wypadów na miasto. Doskonale się prezentujący Tromox Mino posiada dynamiczny silnik elektryczny, który sprawia, że jazda nim to czysta przyjemność. Dodatkowo, minibike doskonale się prowadzi, zapewniając maksimum zwinności i sprawności, które są tak bardzo potrzebne w ruchu miejskim. Pomimo niewielkich rozmiarów i całkowicie bezgłośnej pracy silnika, Tromox Mino nie ma problemów ze zwróceniem na siebie uwagi. Odważny, nowoczesny design sprawia, że eletryczny minibike zdecydowanie wyróżnia się z tłumu i ściąga spojrzenia, jednocześnie doskonale wpisując się w miejską tkankę i idealnie pasując do krajobrazu miasta. Zarówno w trakcie jazdy, jak i czekając na kolejną przejażdżkę, Tromox Mino będzie skutecznie wabił spojrzenia innych ludzi i sprawi, że nie pojawisz się nigdzie niezauważony.Elektryczny minibike, który został stworzony do sprawnego poruszania się w miejskim ruchu. Tromox Mino idealnie sprawdzi się w trakcie dojazdów do szkoły lub pracy, a w weekendy i wieczorami będzie idealnym kompanem wypadów na miasto. 

WYGODA I EKOLOGIA ​

Dbanie o środowisko jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Zamiana obecnego środka transportu na mini bike elektryczny to wybór, który wpłynie pozytywnie nie tylko na środowisko naturalne! Tromox Mino został zaprojektowany w przemyślany sposób, dzięki któremu jazda na nim jest niezwykle wygodna. Świetne właściwości jezdne, zrelaksowana pozycja i odpowiednia moc sprawiają, że elektryczny mini bike dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń z jazdy, jednocześnie pozwalając cieszyć się świadomością, że każdy pokonany kilometr jest całkowicie bezemisyjny. Dzięki temu przesiadka na Tromoxa Mino to niezwykle przyjemne doświadczenie. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej o stanie swojego Tromoxa Mino, wszystkie dane na temat pojazdu są zbierane i dostępne z poziomu aplikacji, która na bieżąco pozwala na sprawdzanie stanu baterii, alarmu a także położenia elektrycznego minibike’a. Po zajęciu miejsca za kierownicą uwagę zwraca czytelny, duży wyświetlacz, który zawiera wszystkie potrzebne informacje, takie jak procent naładowania akumulatorów, prędkość, godzina i temperatura. O wygodę w trakcie jazdy dba nie tylko przemyślana pozycja za kierownicą, ale również starannie zaprojektowana kanapa i idealnie zestrojone do jazdy miejskiej amortyzatory. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej o stanie swojego Tromoxa Mino, wszystkie dane na temat pojazdu są zbierane i dostępne z poziomu aplikacji, która na bieżąco pozwala na sprawdzanie stanu baterii, alarmu a także położenia elektrycznego minibike’a.

Specyfikacje​

Wymiary (dł. x szer. x wys.)1500 x 725 x 925mm
Rozstaw osi1020mm
Masa netto68kg
Model transmisjinapęd łańcuchowy
SilnikBezszczotkowy montowany pośrodku
Napięcie znamionowe systemu60 V
Napięcie znamionowe oświetlenia45424
Układ hamulcowyHamulec hydrauliczny
Inteligentny system VCUSprzęgło wiskotyczne, umożliwiające płynną regulację rozdziału momentu obrotowego pomiędzy osiami pojazdu, od całkowitego odłączenia napędu jednej osi do niemal sztywnego połączenia obu osi
Amortyzator Przódkonwertowany/ sprężynowy z amortyzatorem olejowym
Amortyzator Tyłcentralny/sprężynowy z amortyzatorem olejowym
Opona Przód90/90-10
Opona Tył100/80-10
Przednia obręczMT2.15-10
Tylna obręczMT2.50-10
KontrolerFOC kontroler wektorowy
Akumulatorlitowo-jonowy; Komórka Samsung 18650 komórka
Max. nachylenie podjazdu15°
Moc maksymalna2500 W
Moment obrotowy110 Nm
Prędkość znamionowa1800 obr/min
Oświetlenie LEDlampy, kierunkowskazy
KolorCzarny, Fioletowy, Niebieski, Szary
Czas ładowaniaDo 5h
Dodatkowe elementySystem bezkluczykowy
Maksymalne ObciążenieDo 120kg
Masa własna bez baterii68kg
Moc silnika1200W
Napięcie60V
Pojemność baterii32Ah
Prędkość maksymalna45km/h
Typz homologacją
Zasięg (na zasięg ma wpływ pogoda, teren, prędkość jazdy, waga użytkownika)80km