NIU SPORT

MOC NA ŻĄDANIE​

Silnik BOSCH o mocy 1800W zapewnia błyskawiczne przyspieszenie, które doskonale sprawdza się podczas miejskich dojazdów do pracy. Niezależnie od tego, czy zmierzasz do pracy, wybierasz się na wycieczkę do centrum miasta, czy też chcesz coś przekąsić, NQi Sport zabierze Cię tam, gdzie chcesz. Co więcej, bateria jest wymienna, więc możesz ją naładować w domu, biurze, a nawet w lokalnej kawiarni.

APLIKACJA NIU SPORT​

Alerty antykradzieżowe, śledzenie lokalizacji skutera w czasie rzeczywistym, stan zasięgu baterii, dotychczasowe trasy, dane dotyczące jazdy i wiele więcej – wszystko, co musisz wiedzieć o swoim pojeździe, znajdziesz w inteligentnej aplikacji NIU. Jako mózg NQi Sport, Cloud ECU dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o pojeździe bezpośrednio do aplikacji NIU. Dodatkowo, technologia aktualizacji Over-the-Air (OTA) pozwala na bezprzewodowe uaktualnienie oprogramowania skutera w celu poprawy wydajności jazdy.

WYMIENNY AKUMULATOR​

Wyposażony w akumulator NIU Energy AI czwartej generacji, nasz wiodący w branży układ napędowy połączony z chmurą wykorzystuje miliardy kilometrów danych o jeździe, aby zoptymalizować wrażenia z jazdy. Zestaw akumulatorów NIU Energy można wyjąć w kilka sekund, a domowe biuro szybko stanie się punktem ładowania dzięki naszemu przenośnemu adapterowi do ładowania.

WYRAŹ SWÓJ STYL​

Jednym z najciekawszych elementów Horwin SK3 jest jego zdolność do umieszczenia w sobie dwóch akumulatorów. Dzięki temu, zasięg skutera można wydłużyć nawet dwukrotnie, zapewniając niezależność i swobodę podczas podróży. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na dłuższe trasy bez konieczności częstego ładowania, co jest niezwykle przydatne dla osób, które korzystają ze skutera na co dzień lub planują dłuższe wycieczki.

Ponadto, Horwin SK3 posiada przestronne miejsce pod siedziskiem, które zapewnia sporą przestrzeń na przechowywanie. Nie musisz już martwić się o brak miejsca na swoje codzienne potrzeby, takie jak kask, torba czy zakupy. Dzięki temu, podróżowanie staje się jeszcze wygodniejsze i bardziej funkcjonalne, a wszystkie niezbędne rzeczy są zawsze pod ręką.

Specyfikacje​

Maksymalna prędkość45 km/h
Zasięg50km
Czas ładowania7h
Waga (z bateriami)99kg
Dopuszczalna masa całkowita269kg
Ilość miejsc2
Homologacjaodpowiednik 50cm3
Amortyzatory przód/tyłOlejowe
Rozmiar opony przód90/90-12
Rozmiar opony tył120/70-12
Hamulec przód220mm hamulec tarczowy
Hamulec tył180mm hamulec tarczowy
Wysokość siedziska760mm
Typ bateriiLI-ION
Napięcie baterii60V
Pojemność baterii26Ah
Waga baterii11kg
Prąd ładowania4A
Szybkie ładowanieNIE
SilnikSilnik elektryczny BOSCH
Moc znamionowa silnika1500W
30 min. maks. ciągła moc wyjściowa1800W
Kontroler silnikaFOC Vector Controller
Maksymalny prąd kontrolera FOC35A
Światła w technologii LEDTAK
Wyświetlacz LCDTAK
Port USBTAK