TROMOX UKKO S

ZDOBYWCA NAGRODY IF DESIGN AWARD 2022!​

Elektryczny motocykl Tromox Ukko S zdobył serca ponad 132-osobowego jury złożonego z globalnych elit i dzięki unikalnemu i zaawansowanemu technologicznie wzornictwu oraz doskonałej wydajności został wybrany numerem jeden spośród prawie 11 000 zgłoszeń z 57 krajów. Radosne kolory, niezwykła wygoda użytkowania, duży zasięg i dynamika sprawiają, że Horwin EK1 to skuter elektryczny idealny na codzienne poruszanie się po mieście. Dodatkowo, dzięki pojemnemu bagażnikowi umieszczonemu pod siedzeniem, zabierzesz ze sobą wszystko czego potrzebujesz! Dzięki niewielkiej masie, skuterem bardzo dobrze się manewruje, co ułatwia poruszanie się w mieście. A to wszystko z uśmiechem na ustach, którego dostarcza jazda tym optymistycznym, ekologicznym skuterem elektrycznym!

STYL, MOC, PRĘDKOŚĆ, ZASIĘG​

W ślad za popularnym i docenianym minbikiem elektrycznym MINO, TROMOX prezentuje nowy i ekstrawagancki model elektrycznego Motocykla TROMOX UKKO S, który jest napakowany najnowocześniejszą technologią, o większych wymiarach i z mocniejszym niż poprzedni model MINO silnikiem. Motocykl elektryczny TROMOX UKKO S rozwija większą prędkość maksymalną i dysponuje dużo większą mocą niż mini poprzednik MINO. TROMOX UKKO S to całkowicie nowy motocykl elektryczny oparty na lekkiej ramie ze stopu aluminium, który rewolucjonizuje rynek motocykli elektrycznych. Duży zasięg, łatwość prowadzenia i świetne osiągi elektrycznego TROMOX UKKO S sprawią, że uzależnisz się od eko-jazdy!

STWORZONY BY KONKUROWAĆ​

TROMOX UKKO S to uderzający i świeży wygląd na ulicy, który z pewnością zaimponuje wszystkim których spotka na swojej drodze. Młodzi motocykliści znajdą w tym godną i poważną alternatywę dla tradycyjnych motocykli spalinowych. Lekkie motocykle elektryczne odgrywają ważną rolę w osobistej mobilności. Niezależnie od tego, czy używasz go do dojazdów do pracy, czy po prostu dla zabawy – TROMOX UKKO S będzie zawsze gotowy i chętny, aby Ci towarzyszyć, gdziekolwiek zechcesz pojechać. Cała konstrukcja ramy jest wykonana ze stopu aluminium, poddana ponad milion razy testowi zmęczenia wibracyjnego, dzięki czemu możesz mieć pewność, że TROMOX UKKO S nigdy Cię nie zawiedzie. Wykorzystanie lekkiego stopu aluminium sprawa, że ten elektyczny motocykl jest jeszcze lżejszy, jeszcze mocniejszy i rwie się do jazdy. Szybki, zwinny, zwrotny – idealny dla poszukiwaczy wrażeń oraz fanów oryginalnego wyglądu. Z elektrycznym motocyklem TROMOX UKKO S wyróżnisz się na mieście jak nigdy dotąd.

WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY​

TROMOX Ukko S na nowo definiuje inteligentny system motocykla elektrycznego. Do tego trzy sposoby na uruchomienie Twojego motocykla, by jak najszybciej zacząć przygodę z TROMOX UKKO S. Ekskluzywna aplikacja zapewnia więcej przyjemności z jazdy, w tym możliwość zapisu torów jazdy, śledzenie nawyków, szacowanie statusu pojazdu, zapytanie o lokalizację w czasie rzeczywistym i inne informacje, ponownie odświeżając nowy standard inteligentnego systemu motocykli elektrycznych. Inteligentny klucz TROMOX UKKO S jest futurystyczny, dopasowany kolorystycznie oraz posiada przejrzysty układ przycisków. Zarówno modny, jak i funkcjonalny.

Specyfikacje​

Moment obrotowy203 Nm
Maksymalny kąt podjazdu22°
Wymiary1855 x 800 x 1045 mm
Rozstaw osi1295 mm
Wysokość siedziska770 mm
Przedni amortyzatorTyp tłumienia hydraulicznego z odwróconą sprężyną
Tylni amortyzatorTyp tłumienia zintegrowanej poduszki powietrznej środkowej sprężyny
OponyPrzód 100/80-14
Tył 120/70-14
System hamowaniaCBS
WahaczStop aluminium, pojedyncze ramię wychylne
NapędPasek
System sterowania4G VCU
Silnik4kW z przekładnią jednostopniową, szczyt 8kW
KontrolerFOC
Ładowarka10A
Czas ładowaniaDo 5h
Dodatkowe elementySystem bezkluczykowy
Maksymalne ObciążenieDo 200kg
Masa własna bez baterii100kg
Moc silnika8000W
Napięcie72V
Pojemność baterii55Ah
Prędkość maksymalna100km/h
Typz homologacją
Zasięg100km