Surron Storm Bee

MOTOCYKL ELEKTRYCZNY SURRON STORM BEE​

Motocykl elektryczny inny niż wszystkie! Patrząc z boku na Surrona Storm Bee trudno jest w pierwszej chwili spostrzec, że jest to pojazd elektryczny. Zarówno jego design, jak i wymiary przywodzą na myśl klasyczne motocykle enduro i crossowe. Jednak już od pierwszych metrów jazdy można poczuć, że to zupełnie nowy wymiar jazdy terenowej. Surron Storm Bee to nieograniczone emocje i możliwości w najlepszym wydaniu. Pomimo dużych rozmiarów, cross elektryczny utrzymuje niewielką masę własną ok. 100 kilogramów. Pierwsze przekręcenie manetki to niezapomniane doświadczenie – dostępny momentalnie moment obrotowy sprawia, że już po niecałych dwóch sekundach jedziesz 50 kilometrów na godzinę. Zarówno w terenie, jak i na asfalcie, zarówno w podczas robienia trików, jak i w trakcie normalnej jazdy – Storm Bee dostarcza mocnych emocji i niepowtarzalnej radości z jazdy!

WYZWÓL PEŁNY POTENCJAŁ ELEKTRYCZNEGO CROSSA

Surron Storm Bee został stworzony po to, żeby razem z nim przeżywać więcej i dojeżdżać dalej – niezależnie od warunków czy rodzaju nawierzchni. Motocykl jest wprawiany w ruch przez silnik elektryczny generujący 22.5 kW mocy. Dzięki niemu, cross elektryczny może pochwalić się prędkością maksymalną 110 kilometrów na godzinę, natomiast już po dwóch sekundach od startu pozwala on na jazdę z niemal połową tej prędkości.

Osiągi Storm Bee pozwalają zarówno na pokonywanie kilometrów asfaltu, jak i na szaleństwo w terenie. Off-roadowy rodowód Surrona sprawia, że ten największy cross elektryczny z rodziny doskonale radzi sobie z przeszkodzami, doświadczając niezapomnianych przeżyć. Dla jeszcze lepszej kontroli nad pojazdem, motocykl elektryczny został wyposażony w różne tryby jazdy, pozwalające na dostosowanie mapy silnika do warunków.

SZYBKI I BEZPIECZNY MOTOCYKL ELEKTRYCZNY​

Surron Storm Bee to bezwzględny pożeracz kilometrów, który zarówno na asfalcie, jak i w terenie gwarantuje pełnię wrażeń. Dlatego został wyposażony w hamulce z systemami kontroli trakcji i ABS, które w naprawdę trudnych warunkach i przy awaryjnych hamowaniach pomogą bezpiecznie zatrzymać tego potężnego, elektrycznego crossa. Żeby zagwarantować nie tylko niezapomniane wrażenia, ale również bezpieczeństwo kierowcy, konstrukcja Storm Bee została wykonana z kutego stopu aluminium, która zapewnia jej niezwykłą trwałość połączoną z dużą elastycznością. Jednocześnie cała konstrukcja jest lekka, wytrzymała i posiada świetną stabilność, która w połączeniu z regulowanymi, pneumatycznymi amortyzatorami sprawia, że ten emocjonujący motocykl elektryczny świetnie się prowadzi w każdych warunkach.

MOTOCYKL CROSS DOPASOWANY DO CIEBIE​

Apollo RFN to motocykl, który nie tylko przekracza granice trudnego terenu, ale także definiuje nowy standard dla motocykli elektrycznych off-road. Wyjątkowa wydajność, niezawodność i zrównoważona moc elektryczna sprawiają, że jazda terenowa nabiera nowego wymiaru. Gotów na adrenalinną przygodę? Wsiądź na Apollo RFN Rally i podbijaj bezdroża! Odkryj nową erę jazdy terenowej z motocyklem elektrycznym Apollo RFN. Ten zaawansowany pojazd oferuje nie tylko ekscytującą jazdę off-road, ale także czystą moc elektryczną, dbając o środowisko naturalne. Z doskonałą łącznością pomiędzy wydajnością a trwałością, Apollo RFN to symbol rewolucji w świecie motocykli terenowych.

Specyfikacje​

Wymiary pojazdu dł./szer./wys. (mm)2075 / 805 / 1240 mm
Waga pojazdu z baterią136kg
Waga pojazdu bez baterii104kg
Maksymalne obciążenie120kg
Rozstaw osi1430mm
Wysokość siedziska950mm
Minimalny prześwit950mm
Minimalny prześwit315mm
Prędkość maksymalna110km/h
Moc maksymalna22.5KW
Maksymalny moment obrotowy520Nm
Zasięg100km (@50km/h)
Tryb jazdyECO / Rain / Sport
Mode / Turbo Mode
Dodatkowe funkcjeASR, BERS, ABS
(opcja)
Typ BateriiLitowo-jonowa
wyjmowana
Pojemność baterii48Ah
Napięcie znamionowe90V
Czas ładowania4h
Typ BateriiLitowo-jonowa wyjmowana
Pojemność baterii48Ah
Napięcie znamionowe90V
Czas ładowania4h
Typ silnikabezszczotkowy DC, BLDC
Moc znamionowa silnika10KW
Napięcie znamionowe90V
RamaZ kutego aluminium
Opony przód110/80-19 opona "all-terain"
Opony tył140/70-17 opona "all-terain"
Zawieszenie przedniepodwójny amortyzowany widelec ze skokiem 290 mm, regulowany
Zawieszenie tylnecentralny amortyzator ze skokiem 115 mm, regulowany
Skok tylnego koła290mm
Port ładowania USBUSB-5V, 2400mA
Przyspieszenie do 50 km/h1,8 s
Przyspieszenie do 80 km/h3,6 s