IML Shark

ODKRYWAJ ŚWIAT BEZ GRANIC​

Czterokołowiec IML Shark (z homologacją na 4 osoby!) to idealna propozycja dla osób mieszkających w mieście i potrzebującego małego, zwinnego autka. Auto elektryczne, pojazd czterokołowy o homologacji L7e – oto nasza nowa propozycja! Idealny samochód do miasta – zmieścisz się nim wszędzie, a parkowanie nie będzie już tak uciążliwe! SHARK jest czterodrzwiowy, posiada także osobną klapę bagażnika. Bagażnik o pojemności 200L pomieści całkiem sporo bagaży.

DOSKONALE DOPOSAŻONY

SHARK został wyposażony w pojemne baterie grafenowe – 60V 100Ah – które umożliwiają uzyskanie aż do 100km zasięgu. Z kolei silnik o mocy 3500W pozwala na szybkie i zwinne poruszanie się tym pojazdem. Maksymalna prędkość jaką można uzyskać poruszając się SHARK’iem to 45 km/h.

Na wyposażeniu microcara znajduje się m.in. wyświetlacz LED z wieloma funkcjami, kamera cofania, elektryczne szyby, MP3, USB czy bluetooth. Skrzynia biegów w pojeździe SHARK jest automatyczna a opony w rozmiarze 12”.

HOMOLOGACJA KATEGORII L7E

SHARK to czterokołowiec, dokładnie na homologacji znajduje się adnotacja kategorii: L7e – a to oznacza że aby poruszać się legalnie tym samochodem elektrycznym trzeba posiadać kategorie prawa jazdy: B1, B.

Pojazd SHARK posiada homologację, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Homologacja obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej.

DUŻY CZYTELNY WYŚWIETLACZ​

Duży wyświetlacz pełni funkcję centralnej jednostki sterującej, umożliwiając intuicyjną obsługę i dostęp do różnorodnych funkcji pojazdu. Duży wyświetlacz nie tylko służy jako centrum multimedialne, ale także pełni funkcję informacyjną, prezentując na bieżąco ważne informacje dotyczące pojazdu, zasięgu, a także stanu ładowania baterii. To połączenie funkcji bezpieczeństwa i użyteczności, które sprawia, że podróż elektrycznym samochodem staje się kompleksowym i wyjątkowym doświadczeniem.

Specyfikacje​

Waga447 kg
Wymiary290 × 139 × 154 cm
Rodzajczterokołowiec
HomologacjaTak, L7e
BateriaŻelowa
Pojemność baterii60V 100Ah
Czas ładowania baterii8-10 godzin
Żywotność baterii1000 cykli
Bateria wyciąganaNie
Napęd3500 W
Maksymalny zasięgdo 100 km / 1 osoba (70kg)
Prędkość max45 (km/h)
Hamulce (przód/tył)Tarczowe/Tarczowe
Zawieszenie (przód/tył)Hydrauliczne/Hydrauliczne
Rozmiar opony (przód/tył)145/70-12
WyświetlaczCyfrowy
Wymiary2899x1396x1543 mm
Masa własna447 kg
Dopuszczalna masa całkowita686 kg
Wyposażeniecentralny zamek, kamera cofania, USB, automatyczna skrzynia biegów
KolorBiały, Czerwony, Niebieski, Miętowy
Wymagane uprawnieniaPrawo jazdy kat. B (min. 3 lata), Prawo jazdy kat. B1